
Благоевградчанин на съд хванат да шофира пиян, санданчанин ще отговаря пред Темида подкарал колата си дрогиран
- 16 Юли 2018 | 11:55
- 0 коментара
Благоевградчанин и санданчанин ще отговарят пред съда, спипани да шофират пияни и напушени.
И.Д. (35 г.) от Благоевград. Около 21:50 часа на 09.07.2018 г. по ул. „Владо Черноземски“ е управлявал „Рен...






