
Опасен ли е глюкозо-фруктозният сироп?
- 31 Август 2017 | 00:29
- 0 коментара
Наскоро се проведе проучване за разликата в качеството на храните и напитките предлагани в ЕС и у нас. Оказа се, че в Германия и другите „развити” страни от ЕС като подсладител се използва захар, а у нас...






