
Пак агресия! Скърбящ младеж фрасна в лицето лекар, след като баща му почина от инфаркт
- 14 Февруари 2019 | 17:32
- 0 коментара
Отново агресия срещу медицински лица. Този път във филиала за спешна медицинска помощ в Нова Загора (обл. Сливен).
Нападението е извършено от 19-годишен младеж срещу медицински служител малко след полунощ.
48-годиш...






