
Фондация "Грижа за здравето" с кампания в Сандански
- 30 Октомври 2018 | 13:18
- 0 коментара
От 12 до 16 ноември, в градинката до ГУМ в град Сандански ще се проведе национална кампания „Заедно за по-добро ЗДРАВЕ“.
По време на кампанията ще се информира населението за рискът от нездравословни навиц...






