
С факелна стража пред паметника на Тодор Александров в Благоевград, ВМРО отбеляза годишнина от Ньойския договор
- 27 Ноември 2015 | 07:24
- 1 коментара
Стотина съмишленика на ВМРО със запалени факли и знамена се събраха пред паметника на Тодор Александров вчера в Благоевград, за да отбележат тъжната дата на подписването на Ньойския договор. Народния представител от Патр...






