
ВиК- Благоевград монтира устройства за дистанционно отчитане на водомерите
- 12 Ноември 2024 | 09:49
- 0 коментара
"Водоснабдяване и канализация" в Благоевград започва поетапно поставяне на съвременни устройства за дистанционно отчитане на потреблението на вода.
Първи ще са абонатите в благоевградското село Зелен дол и в курорта "...











