
2 млрд. лева от еврофондовете до 2022 год. вече са усвоени
- 04 Август 2017 | 08:13
- 0 коментара
2 милиарда лева от европейските фондове по оперативните програми, които страната ни ще може да усвоява до 2022 година, вече са стигнали до бенефициентите. Това става ясно от справка за изпълнението на програмите.
Почт...






