
И в здравната каса се уредили с бонуси – 2.5 млн. лева
- 01 Февруари 2020 | 10:54
- 1 коментара
Цинично е държавни чиновници да се награждават с милиони след скандали и протести, коментира БОЕЦ
В тежката за българските лекари, медицински сестри и пациенти 2019-а година чиновниците от Националната з...






