
Кметовете на Благоевград и Уралск подписаха меморандум за сътрудничество
- 16 Юни 2016 | 20:19
- 0 коментара
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов и кметът на Уралск (Казахстан) Нариман Турегалиев подписаха меморандум за сътрудничество. Това се случи на официална церемония, за която в Благоевград пристигна официална делегац...






