
Четирима шофьори са заловени да управляват МПС след употреба на алкохол
- 21 Ноември 2022 | 21:33
- 0 коментара
От полицейски служители на ОДМВР-Благоевград са установени следните водачи, шофиращи след употреба на алкохол:
На 18.11.2022 г. около 23:11 часа между с. Самуилово и с. Камена, 58-годишен от с. Беласица е управля...
















