
Кацаров призна: Да, унищожаваме 22 000 ваксини до края на месеца!
- 28 Юли 2021 | 14:41
- 0 коментара
Министърът на здравеопазването Стойчо Кацаров съобщи официално пред парламента, че 22 хиляди ваксини на "Астра Зенека" ще бъдат унищожени заради изтичащ срок на годност в края на юли.
Той отново подчерта, че е против ...






