
Ако COVID-19 не те умори в болницата, то храната ще го направи
- 09 Октомври 2020 | 12:24
- 0 коментара
Снимки на ястие от менюто в отделението, в което се лекува коронавирус, бяха разпространени в интернет пространството, забелязаха от "Евроком". Какво ли закусват болните от COVID-19 в "Пирогов" и Първа градска болница?
...






