
Георги Динев уважи представянето на доклада за 2025 г. на Административен съд Благоевград и отбеляза професионализма на магистратите
- 20 Февруари 2026 | 14:58
- 1 коментара
Областният управител Георги Динев бе гост на представянето на годишния отчет на Административен съд Благоевград
Днес в сградата на Административен съд Благоевград се проведе събрание, на което пред магистрати и ...








