
Благоевградска област излиза от тъмночервената зона тази седмица
- 07 Февруари 2022 | 08:50
- 0 коментара
Благоевградска област е пред излизане от тъмночервената зона след укротяването на петата коронавирусна вълна и чувствителния спад на заразените.
„Забелязваме намаляване на новите случаи на Ковид-19 както на днев...






