
Костадинов: Това НС е мнозинство от безразборна евроатлантическа тълпа
- 19 Октомври 2022 | 10:49
- 0 коментара
Уважаеми сънародници. Искам да ви питам доволни ли сте от това, което виждате в тази зала? Харесва ли ви резултата от изборите? Допада ли ви, че за пореден път НС ще събере не народни представители, а мнозинство от...








