
Откриха коледният футболен турнир „Купата на Кмета“в Благоевград
- 16 Декември 2020 | 13:23
- 1 коментара
Община Благоевград организира събитието със съдействието на Футболен Клуб „Ес Пи Ес“ и Аматьорска Лига SPS.
Градоначалникът приветства участниците и им пожела успех. „Нека има спортсменство, без трав...






