
Поредно участие на Община Банско в Туристическо изложение в София
- 16 Февруари 2015 | 17:32
- 0 коментара
От 12 до 14 февруари 2015г. в София се проведе 32 –то издание на Международна туристическа борса Ваканция&Спа ЕКСПО 2015, на което взеха участие повече от 200 общини и...






