
Бонус-малус: тука има, тука нема! Шофьори заливат улиците с протести
- 05 Декември 2018 | 13:09
- 0 коментара
Протести ще залеят улиците, ако приемат системата за бонус-малус в сегашния му вид.
На пътя ще излязат мотористи, инструктори с учебните коли, превозвачи, автобусни компании и сдружението на шофьорите. За това предупр...






