
ГЕРБ предлага тримесечен мораториум върху износа на дървесина
- 12 Февруари 2015 | 09:50
- 0 коментара
Тримесечен мораториум върху износа и изпращането на необработена дървесина предлагат депутати от ГЕРБ.
Цвета Караянчева и Цветомир Михов обявиха, че във връзка с констатирани нарушения на горските територии на странат...






