
И през юни: НОИ плаща обезщетенията за безработица на два транша
- 15 Юни 2020 | 13:19
- 0 коментара
Националният осигурителен институт (НОИ) ще изплати паричните обезщетения за безработица за месец май на два транша.
Освен на обичайната дата в средата на месеца се предвижда и извършване на второ плащане на 30 юни 20...






