Намерени резултати за: "толкова приемем"

Ковид 19” в МБАЛ Благоевград днес! Д-р О. Митев: Навлязохме във фаза плато-колкото изпишем, толкова приемем
“Ковид 19” в МБАЛ Благоевград днес! Д-р О. Митев: Навлязохме във фаза плато-колкото изпишем, толкова приемем
  • 17 Декември 2020 | 15:19
  • 0 коментара
Добрата новина е ,че в родилно е пълно с бъдещи майки ,които чакат рожбите си Леко успокоение в ситуацията с “Ковид 19” в МБАЛ Благоевград, това отчита директорът на болницата д-Р Огнян Митев. “Нвляз...
TOP