
Очаквано! Преизбраха Мария Тодорва за председател на АС - Благоевград
- 19 Февруари 2019 | 13:35
- 0 коментара
Мария Тодорова застана отново начело на АС Благоевград.
В началото на миналия месец тя прие да участва в откритата процедура за избор на административен ръководител, след като бе номинирана от общото събрание на...






