
Борисов пак бележи, тигрите отиват отново на финал
- 16 Април 2019 | 22:02
- 0 коментара
Премиерът Бойко Борисов вкара два гола за победата на Витоша (Бистрица) с 5:3 над Локомотив Пловдив в полуфинал на държавното първенство за ветерани. Така тимът за поредна година ще играе за титлата.Едно от попаденията н...







