
Поставят термокамера в сградата на Община Симитли
- 19 Март 2020 | 15:22
- 1 коментара
Община Симитли ще постави днес термокамера в сградата на кметството. Всеки служител и посетител ще може да премери температурата си, ако пожелае.
През деня пък специализирана фирма ще направи професионална и обстойна ...






