
Махат излезли от употреба коли от общински терени в Петрич
- 01 Май 2022 | 11:30
- 0 коментара
Община Петрич започва кампания за премахване на излезли от употреба и с прекратена регистрация моторни превозни средства, които стоят години върху улични платна, тротоари и други общински терени. Собствениците на такива ...









