
Основатели на „Телерик“ влизат в Настоятелството на АУБ
- 24 Октомври 2017 | 13:58
- 0 коментара
За първи път толкова много представители на завършилите Американския университет в България влизат в Настоятелството на АУБ, което е ключовият ръководен орган на учебната институция.
На събрание на Настоятелството, съ...






