
Борисов: Като напусна премиерския пост, ще открия сайт и ще стана най-добрият разследващ журналист
- 05 Декември 2019 | 16:55
- 0 коментара
В „Лице в лице” по БТВ Бойко Борисов обяви, че той е настоявал САЩ да изпрати в България човек, който да отговаря за върховенството на закона и свободата на медиите.
Ето какво заяви Борисов:
„Аз п...






