
166 коли на пияни на тезгяха, най-много отнети в Благоевград
- 12 Декември 2023 | 08:53
- 0 коментара
Националната агенция за приходите вади на тезгяха първата порция отнети в полза на държавата автомобили на пияни и дрогирани шофьори до дни, съобщиха от НАП пред „Телеграф“. Към декември на приходното ведомст...












