
Ще взимаме книжка и за дрон, броим по 500 лева за тапията
- 05 Октомври 2016 | 09:46
- 0 коментара
Всеки, който иска да управлява дрон на публични места в близост до хора, ще трябва да си изкара "книжка". Това ще важи дори и за най-малките и безобидни безпилотни апарати, които масово се продават в търговската мрежа. Н...







