
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов зарадва потребителите на Дом за стари хора
- 05 Април 2018 | 13:53
- 6 коментара
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов бе гост на тържество в Дом за стари хора „Света Петка“ в кв. „Струмско“, организирано по повод Великденските празници.
С вълнение, възрастните хора пос...






