
Ученици от СОУ "Братя Петър и Иван Каназиреви" в Разлог се срещнаха с тамплиери
- 01 Април 2015 | 18:29
- 0 коментара
В СОУ "Братя Петър и Иван Каназиреви" се проведе среща с тамплиери от командерията в Дупница. Срещата се проведе с деветите класове, които изучават Средновековна обща история и в частност - кръстоносни походи и военно-...






