
Добра новина: Съществен спад на болните от коронавирус в област Благеовград
- 26 Януари 2021 | 11:15
- 0 коментара
През изминалата седмица РЗИ – Благоевград отчита най-ниската заболеваемост от Ковид-19 от няколко месеца насам, каза за Радио Благоевград д-р Веселка Мончева от здравната инспекция. За този период са регистрирани 9...






