
Разхлабват мерките в съдебните сгради
- 01 Юни 2021 | 15:10
- 0 коментара
Съдийската колегия на Висшия съдебен съвет отмени въведените заради пандемията ограничения в съдебните сгради.
Досега в тях можеха да влизат само страните по делата, свидетелите и вещите лица. Спазваше се строго опред...






