
Вежди Рашидов: Съветвам Борисов да направи правителство и да управлява в името на България, дори ако трябва да се съюзи с "Дявола"
- 14 Октомври 2014 | 08:52
- 1 коментара
Най-зле е народът в България, не партите. Моите лели и чичовци също са зле, живеят на ръба със стотина лева пенсия, това е катастрофа за държавата. Това каза в студиото на Нова телевизия Вежди Рашидов. Той отрече ГЕРБ да...






