
Потресаващо: Медици съблякоха бебе за преглед на пейка пред Спешен център в Сандански
- 19 Октомври 2021 | 10:32
- 0 коментара
4-месечно бебе е прегледано в студа на пейка пред Спешен център. Бъркали му в носа за секрет с тампоните за възрастни. Дежурен лекар го съблякъл да преслуша хриповете и дишането в нощните часове.
Скандалният случай е ...









