
Кампания за събирани на опасни отпадъци стартира в Благоевград
- 05 Юли 2022 | 10:26
- 0 коментара
От вторник, 5-и юли, започва кампания на община Благоевград за събиране на опасни отпадъци от домакинствата.
Тя ще се проведе в два последователни дни – 5 и 6 юли. Отпадъците ще се приемат в мобилен ...






