
Борисов: Не считаме, че трябва да изгонваме руски дипломати
- 30 Март 2018 | 17:17
- 0 коментара
Чакаме повече доказателства и към този момент не считаме,че трябва да изгонваме дипломати или технически лица от Руската федерация. Това каза премиерът Бойко Борисов след заседание на Съвета по сигурността към МС, цитира...






