
Студентките, които стават майки, ще получават парите за раждане на дете на три пъти
- 26 Януари 2015 | 14:36
- 0 коментара
Студентките, които стават майки, ще получават парите за раждане на дете на три пъти. Така ще се избегне практиката бременните да записват един семестър, за да вземат от държавата 2880 лева и повече да не стъпят в универс...






