
Най-младата съветничка, студентката Ал. Георгиева, напуска ОбС – Разлог, започва работа във фондация „Отворено общество”
- 10 Юни 2021 | 17:15
- 0 коментара
ОбС – Разлог ще има нов общински съветник. Най-младата парламентаристка Александра Георгиева, която влезе от квотата на БСП, е подала заявление за прекратяване на правомощията й като общински съветник. Мотивът й е ...






