
Боби Михайлов: Играхме страхливо, питайте полицията за безредиците
- 11 Октомври 2014 | 02:04
- 0 коментара
Играхме страхливо, някои от основните играчи не играха на нивото, което могат", заяви президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов след загубата от Хърватия с 0:1 в София.
Михайлов бе видимо разочарован с...






