
Кой е по-добрият стратег: Обама или Путин?
- 15 Октомври 2015 | 05:35
- 0 коментара
Въпросът не е зададен съвсем коректно. Ясно е, че двамата лидери в някаква степен се опират не само на своите изводи, но и на докладите на своите разузнавания, и на мненията на най-близките си съветници. Съответно оценяв...






