
Стоплиха благоевградчани с чай
- 24 Януари 2022 | 10:23
- 0 коментара
Младежи раздаваха чай и други топли напитки в центъра на Благоевград. Инициативата проведоха членове на Детски парламент. Те монтираха шат под площад "Македония" и на място приготвяха сгряващите благоевградчани напитки в...







