
Столични полицаи разбиха банда за грабеж на злато за над 341 хил. лева
- 26 Януари 2026 | 20:27
- 0 коментара
Столични полицаи задържаха трима мъже за грабеж на златни накити за над 341 хил. лева
След упорита работа, на 23 януари, при съвместна акция на служители от секторите „Грабежи“ и „Престъплени...










