
Пожарът на газ станцията в Разлог локализиран
- 11 Януари 2015 | 09:02
- 2 коментара
Към 3 ч. пожарът, който избухна на газ станцията на входа на град Разлог откъм село Баня е локализиран и почти загасен, предаде кореспондентът на Pirinsko.com за региона.
На този етап няма данни за пострадали хора. Де...






