
Окончателно: Билетът за градския транспорт в София става 1,60 лв.
- 14 Април 2016 | 16:18
- 0 коментара
толичният общински съвет прие цената на билета за градския транспорт в София да бъде увеличена от 1 лев на 1.60 от 1 юни.
Общинарите взеха решението си след няколкочасови дебати, докато под прозорците им протести...






