
На санданчани им писна! Жители полегнаха в дупките на пътя в знак на протест
- 28 Март 2018 | 17:08
- 0 коментара
Санданчани избраха нестандартен начин да кажат твърдо „НЕ” на дупките по пътищата в града и отделни квартали в него образували се след последните снегове и дъждове.
Част от жителите си направиха запомнящи ...






