
НЯМА ПРОШКА В БАНСКО! Откраднаха микробус „Мерцедес Спринтер“
- 23 Август 2017 | 10:20
- 0 коментара
Няма прошка в Банско! Зимата се крадат джипове, а лятото микробуси.
Полицейски служители на РУ-Банско работят по получен сигнал за противозаконно отнет, за времето от 20:30 часа на 21.08.2017г. до 07:30 часа на 22.08....






