
Кметът Илко Стоянов награди треньори и ученик за оказване на първа помощ и спасяване на човешки живот
- 18 Април 2022 | 15:44
- 1 коментара
Кметът на община Благоевград Илко Стоянов връчи грамоти на треньори и ученик, помогнали за спасяването на човешки живот.
Той изказа искрена благодарност към смелите мъже.
„Свикнали сме да ни впечатляват главн...






