
Кой спази етикета и кой не в Деня на Независимостта в Благоевград! Отличен 6 за кмет, губернатор и ОБС председател, слаб 2 за представителите на БСП и ГЕРБ
- 23 Септември 2021 | 12:33
- 2 коментара
Кой спази етикета и кой не вчера, когато традиционно с полагането на цветя и венци бе отбелязан Деня на Независимостта ?
Успокоителното е, че първите трима в Благоевград - кмет, областен управител и председател н...






