
Живее им се на макс: Нито дискотеките, нито хората спазват мерките
- 28 Януари 2022 | 13:59
- 0 коментара
Общо 12 акта за неспазване на новите мерки бяха съставени на собственици на заведения тази нощ в София. Въпреки забраната да работят след 22 часа, повечето дискотеки, клубове и барове останаха отворени и пред тях се изви...











